Stahování tmavé barvy v kadeřnictví Hair Art Design - Praha

Aktualizace: led 16Výsledek po 5 hodinách práce stahování dlouhých černých vlasů drogeriovou barvou aplikovanou každé 2 měsíce po dobu 8 let. Slečna působila jemnějším dojmem, než v černé barvě.
Stahování tmavého umělého pigmentu se aplikuje speciální prudukt určený na odstranění nežádoucího poigmentu nebo i jen odlesku jako je červený, zrzavý, ...

Stahování barvy využívají nejvíce ženy, které mají pocit, že tmavá barva je již dělá starší. Nebo mají svůj vlastní odrost světlejší či mají u tmavší barvy vlasů dojem, že jim více vyniknou kruhy pod očima a vrásky.

Pokud nemá žena výrazný obličej od přírody, mám na mysli tmavé obočí a řasy a výrazné rty, většinou těmto světlejším typům velmi tmavé barvy nesluší. Až na pár vyjímek :) Vypadají zbytečně pobledle.

Mnohdy není od věci se řídit pravidlem odchylovat se od přírodní výšky tónu max. o 2 odstíny. Pokud chceme vypadat ,,přirozeně" slušivě.

U jemné či suché struktury vlasu je lepší tento zákrok udělat na 2x, protože nechceme naráz vlasy zatěžovat, pokud jejich kvalita není tomu uzpůsobena.Služba v našem salonu stojí od 3 000 Kč do 6 000Kč. Čas služby je od 2,5 do 6 hodin.

Vše záleží na délce a hustotě vlasů.

Pokud chcete znát přesnou cenu přímo pro Vás. Napiště nám a pošlete několik Vašich aktuálních fotek Vašich vlasů.

Obratem pošleme cenu služby na Vaše vlasy.

Uveďte jak často jste se barvili (každý měsíc) a kolik let se barvíte na tmavou barvou? Dle toho lze odvodit jak rychle či pomalu půjde umělý tmavý pigment stáhnout.


Rezervujte si svůj termín nyníl ☎ 608 888 401


Galerie celebrit, které prošli stahováním vlasů.