Kvalitní melírování, zesvětlování vlasů na blond - šetrně ♥

Aktualizace: led 16


V kadeřnictví Hair Art Design - Praha 6 se snažíme o co nejšetrnější zesvětlování, odbarvování vlasů a proto nabízíme klientkám do zesvětlovače i melíru kůru na opravu disulfidových vazeb. Jedná se o tekutý roztok, který se přimíchává už do samotného procesu zesvětlování a po umytí vlasů šamponem se na závěr aplikuje 2 fáze - maska na zpevnění vlasu.
V kadeřnickém salonu Hair Art Design používáme několik druhů zesvětlovačů od Loreal Professional pro různý typ vlasů s ohledem na kvalitu vlasů.

Máte možnost si u nás nechat zesvětlit vlasy bez amoniaku pro volnou techniku bayalage a ombre, melír, mikromelír. Umí zesvětlit vlasy až o 6 odstínů, což není rozhodně málo s amoniakem až o 8 odstínů.


Používáme buď luxusní lehký zesvětlovač se včelým voskem bez amoniaku s lipidy, který se dokonale hodí pro jemné, přírodní nebo barvené vlasy, zejména světlejší vlasy; zatímco s amoniakem je vhodnější pro silné, přirozené nebo zbarvené vlasy, zejména tmavší vlasy. Zesvětlovací pasta je obohacena o Nutricerides a bílý včelý vosk. Poskytují změkčující účinek. Zesvětlují až 7 úrovní hloubky bez použití amoniaku. Obohacené složení pomáhá vyhladit a zjemnit vlasové vlákno pro dosažení krásného a zdravého blond vlasu.

Vytváří nádherné blond výsledky. Díky třem úrovním síly vyvíječe, namíchá naš kadeřník na míru Vašemu vlasu sílu, která je zcela přizpůsobena Vašim vlasům od přirozeně vypadajících jemných tónů vytvořené sluncem až po jasnou extra světlou blond.
Vhodné je u zesvětlovaných vlasů, blondýnek a blond vlasů používat doma vhodnou péči na zesvětlovaný vlas. Pokud je domácí péče dlouhodobě uskutečňována velmi nekvalitními produkty na vlasy. Tak kvalita odpovídá druhé i třetí fotografii níže. Na fotce je vidět zvětšený vlas pod mikroskopem. Zdravý vlas nemá otevřené šupinky /kutikulu/ na povrchu vlasu pouze v mokrém stavu. Proto vlasy češeme zejména až ve vlhkém až suchém stavu, aby jsme je nepřetrhali na citlivých místech. Pokud žena o vlasy nepečuje vhodnou kosmetikou může se jí dříve vymývat přeliv, barva, tónovač, než z vlasu zdravého s uzavřenou kutikulou.Další druh zesvětlovač používaného v kadeřnictví Hair Art Design, Praha. Je ultrakompaktní prášek pro zesvětlení vlasů pro ombre a bayalage a stínování vlasů na volném vzduchu je naplněn Pro-Keratinem a lze jej použít k vytvoření nejmodernějších technik zesvětlování vlasů pro vzhledů jakéhokoli typu vlasů, od balayage po bronz. Silně ulpívá na vlasech a umožňuje vašemu kadeřníkovi používat techniku ​​od ruky, která je precizní a jedinečná pro Vaše vlasy. Díky odbornosti svého profesionálního kadeřníka a důkladné konzultaci o barvě můžete dosáhnout krásné a zdravé blond.


Náš používaný zesvětlovač Multi-Techniques je kompaktní odlehčený prášek, který vám umožní dosáhnout maximální světlé blond, která je až o 8 úrovní světlejší než váš přirozený odstín. Prášek pro více technik je speciálně upraven tak, aby umožnil Vašemu kadeřníkovi flexibilitu při provádění technik, jako jsou klasické zvýraznění nebo přirozenější balayage i melíry vlasů. Celkové odbarvení všech vlasů můžete dosáhnout extra blond. Zesvětujicí prášek je vhodný pro všechny typy vlasů.

Chcete-li dosáhnout dokonalé blond, domluvte si schůzku s jedním z našich odborných kadeřníků v kadeřnictví na Praze 6 - Břevnov ✆: 608 888 401
Na závěr můžeme našim blondýnkám doporučit kyselý přeliv tón-v-tónu vytvářejicí lesklý

vzhled vlasu, přičemž respektuje zdravý stav vlasu, který se postupně vymývá po 4 týdnech. Ideální pro odbarvené, zesvětlené nebo oslabené vlasy nebo dokonce pro ty, kteří si chtějí do své přirozené barvy vlasů přidat jemný plastický objem nebo lesk. DIA Light je skvělý nástroj pro obnovení tónu, který doplní vibrace vaší barvy mezi vašimi obvyklými trvalými barevnými službami. Krátká doba působení max. 20 minut je také ideální pro ty, kteří mají rušný život a mají málo času. Díky technologii DIA Light bude váš kadeřník schopen vytvořit skutečně přizpůsobenou barvu na míru.

Zajistěte si svoji schůzku u kadeřníka nyní ☏ 608 888 401729 zobrazení