Bayalage a bronde v Praha 6 v kadeřnictví Hair Art Design

Aktualizace: 27. pro 2019Intenzita prosvětlení je po domluvě u fotek, obrázků různých technik sytosti blond, světé hnědé nebo i pastelové či syté barvy v různých odstínech.

Bayalage provadíme šetrným zesvětlovačem s obsahem keratinu i bez amoniaku s možností dodat luxusní výživu na opravu disulfidových vazeb vlasu. Což je nejluxusnější zesvětlování vlasů s maximálním ohledem na elasticitu vlasu pro zdravý vlas.

Čas provedení bayalage záleží na délce a hustotě vlasů cca. 3 hodiny a více.

Cena bayalage v Hair Art Design - Praha: od 3 500 do 5 000 Kč komplet s přelivem, barvou a střihem. Záleží jestli senior či master kadeřník a na délce vlasů.

Odrost bayalage do 10 cm provedení 2 000 Kč bez přelivu.


Svůj termín si rezervujte nyní na tel: 608888401Suki Waterhouse dokazuje, že bayalage vypadá skvěle i na jemných vlasech.


Lesklé vlny Jessicy Bielové u Emmy, která odhalila, že její tajnou zbraní byla směs alespoň šesti odstínů. Aby se tento barevný lesk rozářil.

Fotogalerie technik provedení bayalage a blonde.


Máme pro Vás velký výběr krásných odlesků, přelivů, barev, ...
Co je technika barvení vlasů ,,Bronde"?


Pokud existuje nějaká technika barvení vlasů, která funguje bez ohledu na roční období, je to bronz. Kombinace hnědých a blond tónovaných ombre odstínů a balajáckých vzhledů a je lichotivá pro téměř každého a lze ji provést téměř nekonečným způsobem.

Je skvělá pro přechod do tmavších zimních odstínů, ale jak jsme řekli dá se nosit po celý rok. Celebrity jako Gigi Hadid, Jenifer Lopez a Ashley Benson všichni přijali blond s nahnědlou barvou vlasů.

Modelky, vlivní umělci předvádějí teplé, vícetónové variace bronzu. Odstíny jsou často inspirovány našimi oblíbenými, útulnými podzimními tóny, včetně nápojů jako „Blond Espresso“.

Galerie celebrit, které mají v oblibě techniku barvení vlasů ,,Bronde Bronz". Prvních 5 fotografií je Gigi Hadid a poté Ashley Benson a Jenifer lopez.
211 zobrazení