O kadeřnictví Hair Art Design

,,Vlasy jsou a budou jediným doplňkem ženy, který nikdy neodloží"

 

Jsme kvalitní příjemný kadeřnický salon na Praze 6 Břevnov pracujicí s L'oreal professional a Kerastase a barvy My Dentity.

Salon má velikost  3KK a většinou je jedna klientka se svým kadeřníkem v jedné soukromé místnosti. V každé místnosti jsou velké okna, kde se snažíme často větrat, dle počasí. Veškeré nástroje po každém klientovi čistíme a dezinfikujeme.

Pravidelně se vzděláváme a školíme v nejnovějších trendech jako je stínování vlasů bayalage, stahování tmavého barvy, hair countouring.

Jsme kadeřnictví se zkušenosti v oboru od roku 2001.

Snažíme se pro Váš komfort a příjemně strávený čas v salonu dělat maximum. V letních dnech můžete relaxovat na naší terase 25m pod velkým deštníkem a vychutnávat kávu Nesspreso či laté v příjemné zelené zahradě, když působí Vaše barva na vlasech.

 

Prodlužujeme a zhušťujeme vlasy od roku 2001.

Slovanské  i české vlasy prémiové kvality i v mnoha odstínech s hustými délkami si můžete osobně vybrat na našem saloně. 

Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Zde si můžete vybrat svého kadeřníka dle Vaší náročnosti:

Senior kadeřník má 4 letou praxi a zkušenosti - střední cena.

Master kadeřník má 18 let praxi, účast na kadeřnických soutěžích, účast na kadeřnických stáží. Náročnější klientela.

Pro detailní informace klikni na foto.

IMG_0077.JPG

Monika

Master Hairstyllist

Na střih vlasů používám japonské nůžky, které jsou zárukou kvalitní architektury účesu. Sleduji s radostí nové trendy v barvení vlasů a ráda poradím ženě účes a barvu na míru.

Snímek obrazovky 2019-12-03 v 23.06_edit

Tereza

Senior Hairstyli

Terku baví barvení vlasů a zesvětlování na blond v různých odleskách. Rychlé účesy do společnosti a obrácenné copánky. 

Dana

Senior Hairstylist

Dana je odbornice na nejmenší keratinové kvalitní spoje v prodluování vlasů a zhušťování vlasů. Posuny vlasů. Metoda zesvětlování vlasů Air Touch

Jitka

Make up artist

Jitka se skvěle postará o make-up našich klientek na objednání ke společenským účesům či vlasům na večírek. Stačí k objednávce sdělit službu make-up.