Bayalage a Bronde

Technika stínování vlasů je v kadeřnictví Praha 6 velice oblíbená pro svoji přirozenost a stálost světlého podkladu, který můžete po několika měsících ,,převléknout " do jiného odlesku vlasů. Jsme speciálně školení na bayalage vlasů. Intenzita prosvětlení je po domluvě u fotek, obrázků různých technik sytosti blond, světé hnědé nebo i pastelové či syté barvy v různých odstínech.

Bayalage provadíme šetrným zesvětlovačem s obsahem keratinu i bez amoniaku s možností dodat luxusní výživu na opravu disulfidových vazeb vlasu. Což je nejluxusnější zesvětlování vlasů s maximálním ohledem na elasticitu vlasu pro zdravý vlas.

Čas provedení bayalage:  3 až 5 hodin,  záleží na délce a hustotě vlasů.

Cena bayalage: od 3 500 do 5 000 Kč komplet s přelivem, barvou a střihem. Záleží na délce vlasů. Pro přesnost ceny nám pošlete video Vašich vlasů.

Odrost bayalage do 10 cm provedení 2 000 Kč bez přelivu.

 

Svůj termín si rezervujte  608 888 401 nebo SMS.

STÁLE BARVÍCÍ TREND Č. 1

PO BALEJÁŽI, V UPLYNULÝCH 6 LETECH

FRENCH V SRDCI

„OMBRÉ“ JE FRANCOUZSKÝ VÝRAZ PRO „STÍNOVANÝ“ APOPISUJE BARVU, KTERÁ POSTUPNĚ PŘECHÁZÍ KE

             Máme pro Vás novinku Glow barvy velký výběr krásných odlesků.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co je technika barvení vlasů ,,Bronde"?

 

Pokud existuje nějaká technika barvení vlasů, která funguje bez ohledu na roční období, je to bronz. Kombinace hnědých a blond tónovaných ombre odstínů a balajáckých vzhledů a je lichotivá pro téměř každého a lze ji provést téměř nekonečným způsobem.

Je skvělá pro přechod do tmavších zimních odstínů, ale jak jsme řekli dá se nosit po celý rok.

Náš článek
O bayalage a Bronde